Měli jste veselo Bětuško a pivo v tom vedru chutná 😆 a toho pstruha bych si dala také 😆🌞
Jindřiško byl dobrý ani jsem ho nemohla sníst je tam krásně to okolí ..
Moc děkuji za návštěvu a komentáře zdravím hezké dny přeji..
Pstruh byl dobrý chutnalo mi to.. Žízen veliká ikdyž pivo moc nepiju. Také něco na zub bylo každý něco napekl. klikni na to 2 ...
Měli jste veselo Bětuško a pivo v tom vedru chutná 😆 a toho pstruha bych si dala také 😆🌞
OdpovědětVymazatJindřiško byl dobrý ani jsem ho nemohla sníst je tam krásně to okolí ..
Vymazat