1kuř

Vítejte na mém blogu a děkuji za návštěvu budu se těšit Betka fotím jen Tak pro radost.

Výlet do Rožnova p/Radhoštěm do Pstruhařství Halamíček.23.6.2026





 









Pstruh   byl   dobrý chutnalo mi to..
Žízen veliká ikdyž  pivo    moc nepiju.

Také něco  na zub bylo  každý něco napekl.



klikni na to  2  krát 

































2 komentáře:

  1. Měli jste veselo Bětuško a pivo v tom vedru chutná 😆 a toho pstruha bych si dala také 😆🌞

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jindřiško byl dobrý ani jsem ho nemohla sníst je tam krásně to okolí ..

      Vymazat

Moc děkuji za návštěvu a komentáře zdravím hezké dny přeji..

Výlet do Rožnova p/Radhoštěm do Pstruhařství Halamíček.23.6.2026

  Pstruh   byl   dobrý chutnalo mi to.. Žízen veliká ikdyž  pivo    moc nepiju. Také něco  na zub bylo  každý něco napekl. klikni na to  2  ...