1kuř

Vítejte na mém blogu a děkuji za návštěvu budu se těšit Betka fotím jen Tak pro radost.

1Duben 2022

A máme   zase  sníh  toho jara se asi nedočkám  .








Pažitka   mi roste mám ji  nasazenou v hrnci a  léta  mi to tam tak roste   ale   dnes je   pod  sněhem..

 

Výlet do Rožnova p/Radhoštěm do Pstruhařství Halamíček.23.6.2026

  Pstruh   byl   dobrý chutnalo mi to.. Žízen veliká ikdyž  pivo    moc nepiju. Také něco  na zub bylo  každý něco napekl. klikni na to  2  ...