1kuř

Vítejte na mém blogu a děkuji za návštěvu budu se těšit Betka fotím jen Tak pro radost.
 Zapadající    sluníčko..










Dnes  bylo  u nás  krásně ..





















Tak  mi  to   krásně   kvete   nádherná  barvička   




























Ja  ho používám  na  nachlazeni,při bolestech  kloubu, čistí  krev, snižuje  horečku..




Dnes   nasbírany   Černý  bez    tak se suší..










Výlet do Rožnova p/Radhoštěm do Pstruhařství Halamíček.23.6.2026

  Pstruh   byl   dobrý chutnalo mi to.. Žízen veliká ikdyž  pivo    moc nepiju. Také něco  na zub bylo  každý něco napekl. klikni na to  2  ...