Zapadající sluníčko..
1kuř
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)
Výlet do Rožnova p/Radhoštěm do Pstruhařství Halamíček.23.6.2026
Pstruh byl dobrý chutnalo mi to.. Žízen veliká ikdyž pivo moc nepiju. Také něco na zub bylo každý něco napekl. klikni na to 2 ...































