Děvčata tak jsem si koupila potah na křeslo a mám žlutý .A za oknem nám nasněžilo..
Křeslo je zelenkavé původní ale se dost špinilo..A potah se vypere ha ha..
Tak a mládi mají co dělat než to uloží..
Pstruh byl dobrý chutnalo mi to.. Žízen veliká ikdyž pivo moc nepiju. Také něco na zub bylo každý něco napekl. klikni na to 2 ...