to bylo všeho chut
Stezka v oblacích bylo krásně vidět Tatry..
Tady se dalo zpustit ale já jsem raději šla pěšky dolů..
Nádherný výhled na Tatry počasí nám přálo ..
Venkovní bazén
To jsem vždy uplavala 6 bazénu deně jsem dobra že..








































Tam muselo být dobře,užila sis to 🥰
OdpovědětVymazatBětuško,jak dlouho trvala cesta,měli jste po cestě přestávku 🍀
VymazatMěli jsme 2 krát přestávku cesta trvala 4 hod ale autem přijeli mládí s dětma a trvalo to 3 hodiny tady od nás s Frýdku
Vymazat