Bětuško,hezkou třetí advetní neděli.Obrázky jsou nádherné
Moc děkuji za návštěvu a komentáře zdravím hezké dny přeji..
Pstruh byl dobrý chutnalo mi to.. Žízen veliká ikdyž pivo moc nepiju. Také něco na zub bylo každý něco napekl. klikni na to 2 ...
Bětuško,hezkou třetí advetní neděli.Obrázky jsou nádherné
OdpovědětVymazat