1kuř

Vítejte na mém blogu a děkuji za návštěvu budu se těšit Betka fotím jen Tak pro radost.

Leden 2026 tak mi to tam kvete orchideje a květy na verandě..



 V pozadí  za oknem   už  nám  roztál sníh ale   hned  vylezli  kopečky od  krtku  ha ha ..




















3 komentáře:

  1. Bětuško je to krása.Je dobře,že orchideje kvetou i v zimě,jejich barvy oživí interiér.Mně krom dvou kvete všech sedm.A ty dvě už mají na květ.
    Hezký den

    OdpovědětVymazat
  2. Máš je krásné Bětuško,mé něco chytly,myslela jsem,že je budu muset vyhodit,ale paní v Bauhaus mi dala nějaký postřik a už se vzpamatovaly.Také mi kvetou,ale ne tak bohatě jako dříve,ale to se spraví 🥰

    OdpovědětVymazat
  3. Bětuško kvete Ti to krásně, hotová botanická zahrada... Pa Lenka

    OdpovědětVymazat

Moc děkuji za návštěvu a komentáře zdravím hezké dny přeji..

Výlet do Rožnova p/Radhoštěm do Pstruhařství Halamíček.23.6.2026

  Pstruh   byl   dobrý chutnalo mi to.. Žízen veliká ikdyž  pivo    moc nepiju. Také něco  na zub bylo  každý něco napekl. klikni na to  2  ...