1kuř

Vítejte na mém blogu a děkuji za návštěvu budu se těšit Betka fotím jen Tak pro radost.

Pohodu přeji hezký Advent


 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc děkuji za návštěvu a komentáře zdravím hezké dny přeji..

Výlet do Rožnova p/Radhoštěm do Pstruhařství Halamíček.23.6.2026

  Pstruh   byl   dobrý chutnalo mi to.. Žízen veliká ikdyž  pivo    moc nepiju. Také něco  na zub bylo  každý něco napekl. klikni na to  2  ...