1kuř

Vítejte na mém blogu a děkuji za návštěvu budu se těšit Betka fotím jen Tak pro radost.

Vzpomínka na manžela jsou to 3 roky moc mi chybíš.


 Byla jsem na hřbitově   pár foteček jsem  nafotila ..

To  koupila dcerka krásný anděl  pro tatínka.




1 komentář:

Moc děkuji za návštěvu a komentáře zdravím hezké dny přeji..

Výlet do Rožnova p/Radhoštěm do Pstruhařství Halamíček.23.6.2026

  Pstruh   byl   dobrý chutnalo mi to.. Žízen veliká ikdyž  pivo    moc nepiju. Také něco  na zub bylo  každý něco napekl. klikni na to  2  ...